Рада молодих учених

Національний фонд досліджень України оголошує конкурс наукових і науково-технічних проєктів

Понеділок, 25 травня 2020, 13:30
Друк PDF
Національний фонд досліджень України оголошує конкурс наукових і науково-технічних проєктів «Наука для безпеки людини та суспільства». Таке рішення прийняла наукова рада Фонду на своєму засіданні 11 травня 2020 р. Прийом заявок для участі в конкурсі розпочинається 15 травня і закінчується 15 червня 2020 року. Більш детальна інформація про конкурс на офіційному сайті НФДУ.

Усі бажаючі можуть звернутися до проректора 
з наукової роботи та міжнародних зв'язків Чернівецького національного університету Петра Михайловича Фочука за електронною адресою p.fochuk @ chnu.edu.ua (без пробілів).
Останнє оновлення ( Понеділок, 25 травня 2020, 13:45 )
 

Конкурс проектів молодих учених 2017

Вівторок, 18 липня 2017, 13:42
Друк PDF

На порталі kis.mon.gov.ua МОНУ представлено детальну інформацію про особливості подання проектів молодих учених на конкурсний відбір 2017 року.


Для реєстрації і введення проектів на конкурсний відбір 2017 року буде використовуватись портал kis.rit.org.ua.


Роз'яснювальний лист МОН щодо конкурсу проектів молодих учених

alt
alt
alt
alt

Останнє оновлення ( Вівторок, 18 липня 2017, 16:29 )
 

Конкурс 2017 Наукового товариства ім. Шевченка в Америці та фундації "Україна-США" для молодих математиків в Україні

Понеділок, 03 липня 2017, 15:31
Друк PDF

Конкурс 2017 Наукового товариства ім. Шевченка в Америці та фундації "Україна-США" для молодих математиків в Україні

Конкурс 2017 Наукового товариства ім. Шевченка в Америці та фундації "Україна-США" для молодих математиків в Україні при сприянні першого посла США в Україні дост. Романа Попадюка і Українського та Київського математичних товариств.

Наукове товариство ім. Шевченка в Америці та фундація "Україна-США" оголошують конкурс на здобуття премії для молодих математиків України у 2017 році. Переможцю конкурсу буде присуджена премія 6000 доларів США та золота медаль. Мета конкурсу -- допомога молодим математикам, що займаються науковою роботою у себе на Батьківщині , та стимулювання інтересу молоді до фундаментальних та прикладних наукових досліджень.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, що мають постійне місце роботи в Україні, чи навчались в Україні та отримали видатні результати в математиці, віком до 35 років на момент 1 вересня 2016 року (оскільки конкурс не проводився у 2016 році). Конкурсант повинен мати науковий ступінь кандидата або доктора фізико-математичних наук.

Учасники конкурсу подають:

* Коротку анотацію роботи українською мовою, що подається на конкурс. Обсягом до одної сторінки з чітко сформульованим основним досягненням, бажано у вигляді теорем(и), та коротким коментарем до нього.

* Автобіографію (CV), що включає список усіх наукових публікацій.

* Перелік основних опублікованих робіт, результати яких висуваються на конкурс, та файли цих робіт. Робіт має бути не більше трьох, принаймні одна з яких без співавторів.

* Перелік основних конференцій, на яких результати доповідалися, характер цих доповідей (пленарний, секційний та ін.).

* Список можливих рецензентів (до трьох).

Заявку та відповідні матеріали конкурсант надсилає на електронну адресу ученого секретаря комітету конкурсу професора Володимира Некрашевича: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Документи бажано надавати у форматі Adobe PDF чи PS.

Комітет конкурсу (до якого входить ряд провідних вчених-математиків з України, США та інших країн) відправляє проекти конкурсантів рецензентам із списку, запропонованого кандидатом, та додатковим рецензентам за власним бажанням. На основі отриманих рецензій комітет відбирає три найкращі заявки, за якими проводиться голосування і ухвалюється рішення більшістю голосів.

Термін подачі заявок на 2017 рік - до 1 вересня 2017 року.Результати конкурсу планується оголосити в кінці листопада 2017 року. Інформацію про конкурс буде розміщено на веб-сторінках Київського математичного товариства, Наукового товариства ім. Шевченка в Америці та фундації "Україна-США".

Склад комітету конкурсу

Співголови:Ростислав Григорчук (Texas A&M University, USA) та Сергій Коляда (Інститут математики НАН України) Учений секретар: Володимир Некрашевич (Texas A&M University, USA)Голова конкурсних програм Наукового товариства ім. Шевченка в Америці: Роман Андрушків (New Jersey Institute of Technology, USA)

Від України:Тарас Банах (Львівський національний університет ім. І.Франка), Сергій Безуглий (Фізико-технічний інститут низьких температур НАН України), Володимир Гутлянський (Інститут прикладної математики і механіки НАН України), Олександр Даниленко (Фізико-технічний інститут низьких температур НАН України), Юрій Дрозд (Інститут математики НАН України, президент Українського математичного товариства), Михайло Зарічний (Львівський національний університет ім. І.Франка), Володимир Кириченко (Київський національний університет ім.Т.Шевченка), Сергій Коляда (Інститут математики НАН України), Анатолій Кочубей (Інститут математики НАН України), Леонід Курдаченко (Дніпропетровський національний університет), Сергій Максименко (Інститут математики НАН України, президент Київського математичного товариства), Леонід Пастур (Фізико-технічний інститут низьких температур НАН України), Анатолій Самойленко (Інститут математики НАН України), Юрій Самойленко (Інститут математики НАН України), Генадій Фельдман (Фізико-технічний інститут низьких температур НАН України), Євген Хруслов (Фізико-технічний інститут низьких температур НАН України), Олександр Шарковський (Інститут математики НАН України). Ігор Шевчук (Київський національний університет ім. Т.Шевченка), Андрій Шишков (Інститут прикладної математики і механіки НАН України).

Зарубіжні:Віталій Бергельсон (Ohio State University, USA), Михайло Бошерніцан (Rice University, USA), Ігор Бурбан (University of Cologne, Germany), Леонід Вайнерман (Universite' de Caen, France), Олександр Городник (University of Bristol, UK), Єфім Зельманов (University of California, USA), Вадим Калошин (University of Maryland, USA), Юрій Кондратьєв (Bielefeld University, Germany), Кирило Копотун (University of Manitoba, Canada), Петро Кучмент (Texas A&M University, USA), Микола Леоненко (Cardiff University, UK), Едуард Тимчатин (University of Saskatchewan, Canada), Юрій Томілов (Institute of Mathematics, Polish Academy of Sciences), Сергій Трофімчук (Universidad de Talca, Chile), Вячеслав Футорний (Universidade de San Paulo, Brazil), Борис Циган (Northwestern University, USA).

Від Наукового товариства ім. Шевченка в Америці:Роман Андрушків (New Jersey Institute of Technology, USA), Ярослав Воробець (Texas A&M University, USA), Ростислав Григорчук (Texas A&M University, USA), Анна Нагірна (University of Massachussetts, USA), Володимир Некрашевич (Texas A&M University, USA), Володимир Петришин (Rutgers University, USA), Роман Самуляк (Stony Brook University, USA).

Останнє оновлення ( Понеділок, 03 липня 2017, 15:50 )
 

Державний фонд фундаментальних досліджень (ДФФД) оголошує конкурс Ф78 на гранти Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень у 2018 році

Понеділок, 03 липня 2017, 12:04
Друк PDF

Державний фонд фундаментальних досліджень (ДФФД)

оголошує конкурс Ф78

на гранти Президента України докторам наук

для здійснення наукових досліджень у 2018 році


Запити приймаються до 20 вересня 2017 року.

Для подання запиту на участь у конкурсі необхідно:

  1. Зареєструватися на ресурсі contest.dffd.gov.ua (для учасників конкурсу, які раніше не брали участі у конкурсах ДФФД, або не є зареєстрованими на даному ресурсі).
  2. Заповнити он-лайн форму для конкурсу Ф78.
  3. Зберегти та роздрукувати форму запиту. Паперовий запит має повністю відповідати електронному запиту.

Перелік документів необхідних для оформлення запиту:

  • Паперова заявка із титулом, який містить підписи всіх учасників проекту, підпис керівника організації та мокру печатку (титул запиту формується автоматично при збереженні файлу запиту на комп'ютері заявника) - 2 примірники,
  • гарантійний лист підприємства (установи, організації), яке (яка) зобов'язується забезпечити проведення наукових досліджень - 1 примірник,
  • довідка з місця роботи із зазначенням посади - 1 примірник,
  • копії опублікованих молодим ученим наукових праць (крім монографій) за тематикою проекту (до п'яти найменувань) - 2 примірники,
  • завірені копії першої сторінки паспорта і сторінки паспорта, де позначена його прописка (реєстрація) - 1 примірник,
  • завірена копія диплома про присудження відповідного наукового ступеня - 1 примірник.

Всі документи оформлюються в паперову папку на зав'язках без файлів без позначок!

Оформлені запити направляються поштою, або надаються особисто за адресою: бульвар Шевченка, 16

Подані проекти, що не відповідають правилам оформлення не будуть прийняті до розгляду.

Всі запитання щодо участі у конкурсі, оформлення запитів, заповнення електронної форми можна поставити за телефоном - (044)246-39-29 або електронною поштою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Останнє оновлення ( Понеділок, 03 липня 2017, 16:17 )