Студентське життя

Посвята першокурсників 2021

Вівторок, 19 жовтня 2021, 11:20
Друк PDF
student-initiation_1.jpg
15 вересня на МАТФАЦі була чудова подія — посвята першокурсників у розважальному стилі. Після такого знайомства студенти стали ріднішими та безсумнівно влилися до великої матфаківської родини... Позитивна енергетика просто зашкалювала, море гарних емоцій та велика кількість цікавих конкурсів, які на 100 відсотків здружили учасників. До речі, в конкурсах брали участь не лише студенти, а й викладачі. Минули два тижні нелегкого навчання на факультеті математики та інформатики, і першокурсники сьогодні мали можливість трохи відпочити, з іншого боку глянути на викладачів та записати цей день до скарбнички. Яскравих, незабутніх студентських років!
 

Студентка ЧНУ – Перша Леді Студреспубліки-2021

Вівторок, 07 вересня 2021, 10:22
Друк PDF
У рамках фіналу XXIII Студреспубліки, на Конкурсі краси особистості «Перша Леді», перемогу здобула Надія Савчак, студентка факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Вітаємо!
21–24 серпня у Лазурному (Херсонська область) відбувся фінал XXIII Студреспубліки на тему «Інакша Україна — для Нового світу». 
Разом із церемонією урочистого закриття відбувся Конкурс краси особистості «Перша Леді», перемогу в якому здобула Надія Савчак, студентка факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Надія Савчак: «Я надзвичайно пишаюся цією перемогою. «Перша Леді» — це не просто конкурс краси дівчини. Це - конкурс краси особистості. Цей успіх надихає мене до подальших пошуків та перемог. 
Ми плануємо продовжувати реалізацію завдань, зазначених у моєму соціальному проекті, представленого на Конкурсі. Його тема стосується захисту культурної спадщини України. У підготовці моєї роботи мені допомагала моя наставниця Христина Саріон. Я їй надзвичайно вдячна. Без її допомоги та підтримки, наполегливих тренувань не було б такого результату.
Я вважаю, що ця тема надзвичайно актуальна, адже саме у нас, в Чернівцях, є справжнє архітектурне диво – Резиденція митрополитів Буковини і Далмації (нині Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича), який входить до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і цього року святкує 10-ту річницю. 
Тему можна розвивати та розширювати. До речі, поважні судді Конкурсу були вражені красою Резиденції, коли я представила для них свій подарунок: буковинські сувеніри із зображенням архітектурного ансамблю та традиційних мотивів».
Студентка ЧНУ – Перша Леді Студреспубліки-2021
Студентка ЧНУ – Перша Леді Студреспубліки-2021
Студентка ЧНУ – Перша Леді Студреспубліки-2021
Останнє оновлення ( Середа, 29 вересня 2021, 08:12 )
 

Вітаємо Олександра Щура

Вівторок, 01 червня 2021, 12:54
Друк PDF
Вітаємо Олександра Щура
Вітаємо студента 3 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки" ОЛЕКСАНДРА ЩУРА, який отримав іменний сертифікат на стипендію у криптовалюті як кращий студент факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія федьковича! 

Ініціатором вручення таких стипендій є компанія Orca Finance. Один із її співвласників, Ярослав Петришин (випускник нашого факультету), 28 травня 2021 року власноруч вручив іменні сертифікати студентам, які у рейтингових списках посідають перше місце на кожному факультеті чи інституті ЧНУ.

На урочистостях з цього приводу з вітальними словами виступили ректор університету Роман Петришин, проректор Тамара Марусик та меценат Ярослав Петришин.

Щиро вітаємо Олександра! 
Пишаємося! 
Бажаємо подальших перемог та успіхів!
Останнє оновлення ( Середа, 29 вересня 2021, 08:12 )
 

Вітаємо Єлизавету Мойсеєнко

Середа, 14 квітня 2021, 16:31
Друк PDF
Вітаємо Єлизавету Мойсеєнко
7-9 квітня у Кропивницькому відбулася ХVI літня Універсіада України з художньої гімнастики. Позмагатися до Кропивницького завітали команди із семи закладів вищої освіти України.

Спортсменки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича посіли 3 місце у командному заліку серед закладів вищої освіти та за результатами групового багатоборства.

У фіналі групових вправ у дисципліні «5 м’ячів» найкраще виступила команда Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Склад команди:

Мойсеєнко Єлизавета;
Задорожна Ірина;
Мислива Валентина;
Грушка Юлія;
Іліка Катерина.

1 місце - фінали в групових вправах 5 м’ячів;
2 місце - фінали в групових вправах 3 обруча, 2 пари булав;
3 місце - багатоборство в групових вправах;
3 місце - багатоборство індивідуальних вправ;
3 місце - загально-командне місце.

До складу команди увійшла студентка 402 групи факультету математики та інформатики спеціальності «Прикладна математика» Мойсеєнко Єлизавета, яка в індивідуальних заліках здобула такі перемоги:

2 місце – фінал з булавами;
3 місце – фінал з обручем;
3 місце – фінал з м’ячем.

Щиро вітаємо Єлизавету з чудовими результатами та бажаємо подальших перемог!

Пишаємося нашими талановитими студентами!

Так тримати!

Джерело: Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації
Останнє оновлення ( Середа, 29 вересня 2021, 08:12 )
 

Сторінка 1 з 5

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>