Студентське життя

Зустріч зі старостами 1 та 2 курсів із приводу змішаної форми навчання

Понеділок, 22 листопада 2021, 13:39
Друк PDF
Зустріч зі старостами 1 та 2 курсів із приводу змішаної форми навчання
18 грудня 2021 року відбулася онлайн-зустріч деканки факультету математики та інформатики Ольги Мартинюк зі старостами та студентським активом 1 та 2 курсів, на якій було обговорено робочі питання щодо дотримання протиепідемічних заходів студентами 1 та 2 курсів факультету у зв'язку з їх виходом на змішану форму навчання з понеділка, 22 листопада 2021 року.

Деталізацію організації навчального процесу факультету у листопаді-грудні 2021 р. можна переглянути тут.
Останнє оновлення ( Понеділок, 22 листопада 2021, 13:48 )
 

Посвята першокурсників 2021

Вівторок, 19 жовтня 2021, 11:20
Друк PDF
student-initiation_1.jpg
15 вересня на МАТФАЦі була чудова подія — посвята першокурсників у розважальному стилі. Після такого знайомства студенти стали ріднішими та безсумнівно влилися до великої матфаківської родини... Позитивна енергетика просто зашкалювала, море гарних емоцій та велика кількість цікавих конкурсів, які на 100 відсотків здружили учасників. До речі, в конкурсах брали участь не лише студенти, а й викладачі. Минули два тижні нелегкого навчання на факультеті математики та інформатики, і першокурсники сьогодні мали можливість трохи відпочити, з іншого боку глянути на викладачів та записати цей день до скарбнички. Яскравих, незабутніх студентських років!
 

Студентка ЧНУ – Перша Леді Студреспубліки-2021

Вівторок, 07 вересня 2021, 10:22
Друк PDF
У рамках фіналу XXIII Студреспубліки, на Конкурсі краси особистості «Перша Леді», перемогу здобула Надія Савчак, студентка факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Вітаємо!
21–24 серпня у Лазурному (Херсонська область) відбувся фінал XXIII Студреспубліки на тему «Інакша Україна — для Нового світу». 
Разом із церемонією урочистого закриття відбувся Конкурс краси особистості «Перша Леді», перемогу в якому здобула Надія Савчак, студентка факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Надія Савчак: «Я надзвичайно пишаюся цією перемогою. «Перша Леді» — це не просто конкурс краси дівчини. Це - конкурс краси особистості. Цей успіх надихає мене до подальших пошуків та перемог. 
Ми плануємо продовжувати реалізацію завдань, зазначених у моєму соціальному проекті, представленого на Конкурсі. Його тема стосується захисту культурної спадщини України. У підготовці моєї роботи мені допомагала моя наставниця Христина Саріон. Я їй надзвичайно вдячна. Без її допомоги та підтримки, наполегливих тренувань не було б такого результату.
Я вважаю, що ця тема надзвичайно актуальна, адже саме у нас, в Чернівцях, є справжнє архітектурне диво – Резиденція митрополитів Буковини і Далмації (нині Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича), який входить до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і цього року святкує 10-ту річницю. 
Тему можна розвивати та розширювати. До речі, поважні судді Конкурсу були вражені красою Резиденції, коли я представила для них свій подарунок: буковинські сувеніри із зображенням архітектурного ансамблю та традиційних мотивів».
Студентка ЧНУ – Перша Леді Студреспубліки-2021
Студентка ЧНУ – Перша Леді Студреспубліки-2021
Студентка ЧНУ – Перша Леді Студреспубліки-2021
Останнє оновлення ( Середа, 29 вересня 2021, 08:12 )
 

Вітаємо Олександра Щура

Вівторок, 01 червня 2021, 12:54
Друк PDF
Вітаємо Олександра Щура
Вітаємо студента 3 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки" ОЛЕКСАНДРА ЩУРА, який отримав іменний сертифікат на стипендію у криптовалюті як кращий студент факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія федьковича! 

Ініціатором вручення таких стипендій є компанія Orca Finance. Один із її співвласників, Ярослав Петришин (випускник нашого факультету), 28 травня 2021 року власноруч вручив іменні сертифікати студентам, які у рейтингових списках посідають перше місце на кожному факультеті чи інституті ЧНУ.

На урочистостях з цього приводу з вітальними словами виступили ректор університету Роман Петришин, проректор Тамара Марусик та меценат Ярослав Петришин.

Щиро вітаємо Олександра! 
Пишаємося! 
Бажаємо подальших перемог та успіхів!
Останнє оновлення ( Середа, 29 вересня 2021, 08:12 )
 

Сторінка 1 з 5

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>