Всеукраїнський конкурс «Учитель року 2021»

Субота, 27 лютого 2021, 16:59
Всеукраїнський конкурс «Учитель року 2021»
З 15 по 19 лютого 2021 року тривали конкурсні випробування другого, регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2021».

У номінації «Математика» було 10 учасників. Приємно відзначити, що 9 з 10 учасників – випускники різних років факультету математики та інформатики спеціальності «Математика».

23 лютого відбулося нагородження переможців, лунали гарні слова на адресу учасників та організаторів конкурсу із побажаннями наснаги та творчих злетів! Переможницею стала Петрюк Олеся Іванівна – вчителька математики вищої категорії Мамаївської ЗЗСО І-ІІІ ст.

Щиро вітаємо всіх учасників і переможців у номінації «Математика» та бажаємо не зупинятися на досягнутому, а підкорювати нові вершини.

Пишаємося своїми випускниками!

На фото (зліва на право): Бабин Алла Олексіївна, Іліуц Петро Софронович, Пошак Людмила Миколаївна, Лютик Людмила Павлівна, Петрюк Олеся Іванівна, Мартинюк Ольга Василівна – голова журі, декан факультету, Джурюк Інна Костянтинівна, Гуцуляк Яна Іванівна, Столяр Лідія Миколаївна, Пислар Анна Анатоліївна.