Спеціальний приз за найкращу доповідь

Четвер, 07 травня 2020, 09:00
28 квітня відбулося підсумкове засідання студентської наукової конференції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. На ньому 19 студентів університету представляли свої наукові результати у вигляді презентацій із цікавими коментарями в онлайн-режимі.

Доповідь студентів факультету математики та інформатики Ігоря Косовича та Антона Шаніна була визнана найкращою на фінальному етапі.
Спеціальний приз за найкращу доповідь
Спеціальний приз за найкращу доповідь
Молоді науковці демонстрували результати командної роботи студентів факультету математики та інформатики Шаніна Антона, Косовича Ігора, Пастули Михайла та Хілінського Олега, які гідно представили Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича на турнірі AI Guardians 2020 від корпорації Майкрософт.
Спеціальний приз за найкращу доповідь
Проект охоплює 27 країн, включно Україну. Мета корпорації Майкрософт – запропонувати розв’язання проблем в освіті на базі штучного інтелекту. Усі зацікавлені могли надіслати відеоролик своєї ідеї, на основі якого із 27 країн у наступний етап було відібрано лише 25 команд. Щоб полегшити роботу і дати можливість більше зосередитися на самій ідеї, а не на технічних аспектах, корпорація Майкрософт відкрила доступ до свого платного функціоналу всім командам.

Студенти факультету дійшли до півфіналу, де протягом майже двох місяців працювали для реалізації демонстраційної версії свого рішення.
Спеціальний приз за найкращу доповідь 
До фіналу було відібрано 5 команд з 27 країн світу, які і будуть представляти свою ідею в Будапешті.
Востаннє оновлено Понеділок, 25 травня 2020, 17:53